Nejedlý Otakar (Roudnice nad Labem 1883 - 1957 Praha)
Podvečer pod Řípem, signováno vpravo dole Ot. Nejedlý, olej/plátno, 50 x 80 cm, poškozený rám (Šm)
23.05.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 60.000,-
CZK 90.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 60.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |